.

.

Dell NN508 250 GB хард диск

Dell NN508 250 GB хард диск

DEN 276.80
Залиха
Достапно за нарачка

Производител Dell Производител Дел # NN508. Капацитет 250 GB. Брзина на вретено 7200 вртежи во минута. Тип на погонски интерфејс SATA. Производител Dell. Производител Дел # NN508. Капацитет 250 GB. Брзина на вретено 7200 вртежи во минута. Тип на погонски интерфејс SATA. Dell NN508 Хард дискови SATA-II 250 GB-7200 RPM.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат