.

.

Сапун мувла маче 3Д калап сапун од силиконски калапи за калапи за сапун од силиконски мувла животни мувла плетена мувла

Сапун мувла маче 3Д калап сапун од силиконски калапи за калапи за сапун од силиконски мувла животни мувла плетена мувла

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Производ : Сапунски калапи, калапи за свеќи, занаетчиски калапи Материјал : Флексибилен силикон. Силиконски сапунски калапи Боја : светло сина. Тежината и големината на готовиот сапун : 75g, големина - 7 x 7,5 х 5 (см). Времето на испорака може да биде до 60 дена !!! Имајте го ова на ум поставување нарачка! Плаќање на нарачки, се согласувате со овие Услови. Кога ќе купите 10 или повеќе од какви било калапи, ќе организираме бесплатна експресна испорака ЕМС !!! (Време на испорака - 15-20 дена) Време на испорака на вообичаен начин, може да биде до 60 дена !!! Ова одложување е можно за време на празниците. Нормално време на испорака на вообичаен начин - 25-30 дена.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат