.

.

XJJZS 15PCS PRO четки за шминка Поставете ја прашокот за прашок за прашок за поставување синтетичка коса со PU кожа кутија

XJJZS 15PCS PRO четки за шминка Поставете ја прашокот за прашок за прашок за поставување синтетичка коса со PU кожа кутија

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна торба за шминка за лице за девојчиња кои се почетници, тогаш можете да го пробате ова. Целосно исполнете ги повеќето од вашите дневни, плевели, професионални потреби за шминка, како што се мешање, контурирање, сенка, хајлајтер, фондација, сенка за очи, веѓи, усни, коректор и многу повеќе. Совршен за патување, забави, родендени, свадби и секојдневна употреба, ајде да ја истражуваме вашата убавина секој ден!. Сите наши четки се исто така лесни за чистење со млака вода, а по сушењето лесно можете да имате нов сет. Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми. Целосна торба за шминка за лице за девојчиња кои се почетници, тогаш можете да го пробате ова. Целосно исполнете ги повеќето од вашите дневни, плевели, професионални потреби за шминка, како што се мешање, контурирање, сенка, хајлајтер, фондација, сенка за очи, веѓи, усни, коректор и многу повеќе. Совршен за патување, забави, родендени, свадби и секојдневна употреба, ајде да ја истражуваме вашата убавина секој ден!. Сите наши четки се исто така лесни за чистење со млака вода, а по сушењето лесно можете да имате нов сет. Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми.

Карактеристики на предлогот

Brush Material:
Synthetic Hair
Handle Material:
Wood
Package Including:
15* makeup brush:
1*PU Leather Case:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
About Color:
Please be reminded that due lighting effects,monitor brightness/contrast settings etc,there could be some slight differences in the color tone of the website′s photo and the actual item

Купувачи како што избираат