.

.

Маска за лав растафарис за ролетноста за спиење ноќно сенка на окото, прилагодлив каиш со смешна графика за жени мажи со една големина

Маска за лав растафарис за ролетноста за спиење ноќно сенка на окото, прилагодлив каиш со смешна графика за жени мажи со една големина

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

✉ Уживајте во звук сон - облечете ја лесната маска за спиење на полиестер и уживајте во „слатката дремка“ без разлика дали патувањето, дома, хотел, воз или каде било каде што некој му пречи светлина ✉ Прилагодлива мека лента - Оваа маска за очи за спиење има удобна, флексибилна и безболна лента за глава што не се движи или паѓа додека спиете. Стапката за ролетникот со потенка тока, спречете ја вашата коса да биде заплеткана додека спиете. ✉ Совршено блокирајте ја светлината - Темна маска за очи за спиење. Нашата најдобра маска за спиење ви овозможува да го елиминирате сјајот. И прилагодливата лента ви овозможува да ја затегнете маската за полиестер, доколку е потребно да ја отстраните светлината понатаму, да обезбедите удобна околина за спиење за вас. ✉ Совршени подароци - Окото за око за спиење може да биде посебен подарок за вашите родители, сопруг, сопруга, старешини и пријатели. Тој е погоден за широк спектар на прилики и може да се користи за дневни паузи за домашни ручек, хотели, авиони, активности за пристап, канцеларии, итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат