.

.

Hroyl жени латински танцувачки чевли со мрежен ринестон салса перформанси практикуваат потпетици за танцување во сала, YCL373508

Hroyl жени латински танцувачки чевли со мрежен ринестон салса перформанси практикуваат потпетици за танцување во сала, YCL373508

DEN 847.84
Залиха
Достапно за нарачка

Увезени Suede единствено. ❤ ФИНЕ изработка : Висококвалитетната сатенска површина е украсена со rhinestones. Rhinestones се залепени со рака со рака, бојата е убава, и не е лесно да се испадне. ❤ Дизајн : Модерен и луксузен стил, ткаен со повеќе панделки, потекнува од традиција и повисок од традиционалниот дизајн, тој е задолжителен производ за сценски настапи или присутни забави. ❤ Мека и мала тежина : Супер лесна и флексибилна, ве натера да се чувствувате голема слобода и удобно во носењето, одржувајте го вашето неверојатно танцување. ❤ Повод : Танц за сала во затворен простор, како што се Салса, Quick Step, Латински, Волц, Фокстрот, Румба, Ча Ча, Свинг, Диско, Самба, Jiveив, Танго, Фламенко, Допрете или некоја друга специјална пригода, како што се свадба, забава или центар за обука за танцување , итн. ❤ Сезла : Чевлите за танцување се различни од обичните спортски чевли. Ве молиме измерете ги должината и ширината на нозете пред да нарачате, а потоа проверете ја табелата за големина за да ја купите. Ако нозете ви се малку широки, изберете една голема големина. Suede единствено. ❤ ФИНЕ изработка : Висококвалитетната сатенска површина е украсена со rhinestones. Rhinestones се залепени со рака со рака, бојата е убава, и не е лесно да се испадне. ❤ Дизајн : Модерен и луксузен стил, ткаен со повеќе панделки, потекнува од традиција и повисок од традиционалниот дизајн, тој е задолжителен производ за сценски настапи или присутни забави.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат