.

.

Superio микрофибер прашини ракавици за растенија, нараквици за поливање со сребро полирање што може да се користи за гребење, чудо мит, миење за миење на автомобили за ?

Superio микрофибер прашини ракавици за растенија, нараквици за поливање со сребро полирање што може да се користи за гребење, чудо мит,

DEN 456.00
Залиха
Достапно за нарачка

Добро направено- се грижиме за долговечноста на мит Ви носиме силни зашиени нараквици да трае со години. Издржлив материјал- Користете го и користете го повторно! Willе остане во совршена состојба дури и по повторната употреба. Ултра микрофибер- нека магијата на микрофибер ја заврши работата. Врши чуда без да се применува на многу притисок. Користете влажни или суви- видете еднакви одлични резултати кога користите влажни или суви. Сребрен полски мит- Погледнете го чудото на среброто да се врати во првобитната елеганција по една избришана со ова магично мито. Машината за перење- Лесна грижа. Само фрлете во мијалник и фен и вратете ја ракавицата како чиста како и досега. Една големина одговара на сите- имајте ја оваа ракавица за една големина за секој во вашето семејство. Безбедно на сите површини- можете да го користите ова на најнежните површини, но е доволно мека и нема да изгребат површини. Совршено за растенија од прашина- Погодно е да се користи како крпа за прашина за секој дел од вашиот дом. Добро направено- се грижиме за долговечноста на мит. Ви носиме силни зашиени нараквици да трае со години. Издржлив материјал- Користете го и користете го повторно! Willе остане во совршена состојба дури и по повторната употреба. Ултра микрофибер- нека магијата на микрофибер ја заврши работата. Врши чуда без да се применува на многу притисок. Користете влажни или суви- видете еднакви одлични резултати кога користите влажни или суви.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат