.

.

FlyFirefly Mean's 2-во-1 тренингот што работи шорцеви 7 лесна тежина за теретана јога за обука на кратки панталони

FlyFirefly Mean's 2-во-1 тренингот што работи шорцеви 7 лесна тежина за теретана јога за обука на кратки панталони

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

100% полиестер Затворање на влечење. ▲ Обрнете внимание на големината : Ако претпочитате лабава вклопување, одете со големина. 75-85kg), X-LARGE187-209 LBS (85-95 KG). ▲ Ткаенина за перформанси : 95% полиамид / 5% полиестер за шорцеви што работат со мажи. Екстремно мека лесна, удобност и дишење на материјали за дишење, пот и се суши брзо. Лесно за чистење, ја задржува формата дури и по повеќекратни миења. ▲ Дизајн за перформанси и обука : Силите плетени спортски шорцеви мажи имаат надградена измислица додека се во согласност со популарното естетско вклопување. Идеални шорцеви за салата за мажи за нога и да им се допадне на вашата физика; Прилагодлива лента за половината со Draw Cord за подобро вклопување. ▲ Функција на производот : 2 од 1 шорцеви мажи со вграден компресија за поддршка на бутниот мускул за подобрување на перформансите и да обезбедат повеќе дарежлива вклопување за дополнителна подвижност лагер телефонски џеб за да го задржите вашиот телефон надвор од патот 2 предни џебови со патент чувајте ги вашите телефони, клучеви и паричникот безбедни - и еден заден џеб со патент за некое дополнително складирање прилагодливи контрастни жици за цртање, лесни за прилагодување и обезбедување поддршка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат