.

.

Северното лице Камден Мека школка Худи

Северното лице Камден Мека школка Худи

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

100% руно Направени во САД или увезени. Затворање на патент. Hopенската мека школка во Камден е идеален слој за ладни или ветровити денови во кое било време од годината. Опуштеното вклопување, технологијата на Windwall и прилагодливиот аспиратор обезбедуваат сигурна удобност и функционалност. Ветерно -ткаенина. Направено од мешавина на рециклиран полиестер и 300 D ветроупорна ткаенина, нашата технолошки напредна заштита на ветробранот го одржува студот на заливот и е завршена со траен отвратител на вода (DWR) за дополнителна заштита. Опуштено вклопување. Наменето за удобно движење и лесно поставување, оваа опуштена вклопена качулка е ласкава и неограничена. Без разлика дали е обичен изглед во град или активни денови во пустината, ќе доживеете доволно простор да се движите за каква било активност. Функционална разноврсност. Никогаш не престанувајте да истражувате со внимателни карактеристики кои ви помагаат да одите понатаму-останете заштитени со изложениот центар на центарот, додека три-парчиња аспиратор со скриен Cinch-Cord обезбедува дополнителна покриеност против лошите временски услови.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат