.

.

Алатка за удар, пролетен удар со двојна глава мултифункционална кастрење метална повеќенаменска пролет натоварена централна дупка удар метална нокти удар за влеч

Алатка за удар, пролетен удар со двојна глава мултифункционална кастрење метална повеќенаменска пролет натоварена централна дупка удар

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Метал со висок квалитет : Пролетниот удар на ноктите е изработен од висококвалитетен метал, а површината се третира со црна оксидација против корозија, која е силна во временската отпорност и лесно ќе се скрши или деформира Пролетниот натоварен дизајн и рачката што не се лизга на овој сет на нокти не бара чекан. Тоа е задолжително за кој било столар или занаетчиство. Лесен за употреба : Алатката со натоварена со пролет едноставно става еден врв на работното парче, го повлекува другиот врв назад и ослободува, нема повеќе чекање и лесно се вклопува во вашиот работен појас или џеб. Идеално за кастрење и формирање работни места за кои е потребна прецизност и контрола и тесни простори. Двоен дизајн : Овој стилер е дизајниран со двојна, најпопуларна големина, може да се користи за кастрење и завршување. Може да ги задоволи вашите различни потреби, компактниот дизајн им овозможува да достигнат места што традиционалните чекани не можат да ги достигнат, лесен за употреба. Ефективна и лесна : Оваа алатка за удар на дупка е совршена за инсталирање или отстранување на иглички за шарки без да ја оштетите рамката на вратата, да ви заштедите време и напор; Плус, можете да го користите за да ги возите ноктите во дрвени површини брзо и лесно. Користете во повеќе сценарија : Панчарот за нокти може да ги заврши ноктите и ознаките на дрво, метал, стаклени површини. Користете го како двигател на дупката за завртки и користете ги комплетите за нокти на мали глави на аголот, правејќи ги овие алатки за поставување на ноктите што треба да ги имаат за секој столар или реновирач. Метал со висок квалитет : Пролетниот удар на ноктите е изработен од висококвалитетен метал, а површината се третира со црна оксидација против корозија, која е силна во временската отпорност и лесно ќе се скрши или деформира. Пролетниот натоварен дизајн и рачката што не се лизга на овој сет на нокти не бара чекан. Тоа е задолжително за кој било столар или занаетчиство. Лесен за употреба : Алатката со натоварена со пролет едноставно става еден врв на работното парче, го повлекува другиот врв назад и ослободува, нема повеќе чекање и лесно се вклопува во вашиот работен појас или џеб. Идеално за кастрење и формирање работни места за кои е потребна прецизност и контрола и тесни простори. Двоен дизајн : Овој стилер е дизајниран со двојна, најпопуларна големина, може да се користи за кастрење и завршување. Може да ги задоволи вашите различни потреби, компактниот дизајн им овозможува да достигнат места што традиционалните чекани не можат да ги достигнат, лесен за употреба.

Карактеристики на предлогот

Item Type:
Punch
Product Material:
Metal
Product Specifications:
1
Product Use:
Household
Scope of Application:
Most Scenarios
PackageList:
1 x Punch:

Купувачи како што избираат