.

.

Шорцеви за задни момчиња за деца со 3 пакувања кошарка за кошарка за момчиња и спорт

Шорцеви за задни момчиња за деца со 3 пакувања кошарка за кошарка за момчиња и спорт

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

100% полиестер Чувајте го вашето активно момче удобно и стилско со 3 уникатни активни шорцеви по пакување. Дишење, лесен, и направен со 100% полиестерски материјал за максимална удобност. Издржливи и машини што се перат, овие атлетски шорцеви можат да издржат честа употреба и миење. Достапно во широк спектар на бои и големини, со што е лесно да се најде совршено вклопување за вашето дете. Совршен за летен камп, активности на отворено и спорт како кошарка, фудбал и бејзбол. Одличен подарок за секое активно момче кое сака да изгледа и да се чувствува најдобро!. Воведување на шорцеви за пакувања на задните момчиња 3! Чувајте го вашето активно момче удобно и стилско цело лето со овие дише и лесни 100% полиестерски шорцеви. Овие атлетски шорцеви се издржливи и машински се мијат, совршени за летни кампови и активности на отворено како кошарка, фудбал и бејзбол. Достапни во широк спектар на бои и големини, овие стилски шорцеви прават одличен подарок исто така!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат