.

.

DLSIXYI Nordic Luxury Semi Flush Mount Filing Lightion 2-Lights модерна LED кристална месинг таванска ламба G9 за коридор на коридорот за влегување во спална соба

DLSIXYI Nordic Luxury Semi Flush Mount Filing Lightion 2-Lights модерна LED кристална месинг таванска ламба G9 за коридор на коридорот

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

【Современ дизајн】 Современ декоративен дизајн тавански светло, совршено внатрешно декоративно осветлување со впечатлив изглед и вистински белег во текот на денот, создавајќи волшебна амбиент со светло извор на светлина 【Висококвалитетен, долг животен век】 Вдлабнатиот тавански светлина LED Светлината усвојува висококвалитетен метал + кристален лабав, кој е издржлив и може да спречи оштетување, со услужен век од повеќе од 30,000 часа, што во голема мерка ја намалува фреквенцијата на замената на вашата сијалица . 【Барања на сијалица】 G9 LAMP LAMPER Тип на меѓународен стандарден приклучок, Меѓународен стандарден приклучок, Меѓународен стандарден приклучок, Меѓународен стандарден приклучок, Меѓународен стандарден приклучок, Максималната моќност е 60 W, типот на ламбата е вообичаени модели на сијалица на пазарот се лесни за инсталирање и замена . 【Апликација】 Акрилната абажур создава атмосфера, светлината е рамномерна и мека и ги штити очите од сјајот. Погоден за области во затворен простор, како што се коридори, патеки, простории за перење, библиотеки, балкони, коридори, простории за читање, дневни соби, спални соби, простории за трпезарии, кујни, канцеларии и простории за трпезарии . 【Услуга по продажбата】 Можеме да обезбедиме обезбедување на квалитет и Услуги на клиентите. Ако има проблем со квалитетот, ве молиме контактирајте со нашата услуга за продавач, ние ќе им помогнеме на гостите да ги решат сите проблеми со квалитетот. Апсолутен нула ризик од оваа набавка . Ви благодариме што ја посетивте нашата продавница и ви посакувам среќен шопинг! Ние инсистираме на тоа дека доброто осветлување може да го подобри квалитетот на животот. Ние сме професионална фабрика за осветлување. Нашите главни производи вклучуваат лустери, лустери, вдлабнати тавански светла и светла на отворено.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат