.

.

Штари за чадор за чадор, држач за чадор, чадор стои чадор стојат светло луксуз ковано железо, домашно влегување хотелско лоби чадор за складирање, со 4 куки, бело црн?

Штари за чадор за чадор, држач за чадор, чадор стои чадор стојат светло луксуз ковано железо, домашно влегување хотелско лоби чадор

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Metal Метал метал : Металниот чадор штанд обложен со премачкување во прав е отпорен на 'рѓа и нечистотија и може да се користи долго време Massionfashable дизајн : Тенок облик може да се постави близу до влезниот wallид, обезбедувајќи простран простор. Современиот дизајн создава мирна атмосфера како влезна декорација. √ Удобна фиока за вода : има отстранлив фиока за вода внатре. Откако водата ќе се собере, може брзо да се отстрани и исцеди за да се заштити дното на металот од 'рѓа. Високо транспарентен, толку невидлив однадвор и нема да ја расипе убавината на изгледот. Shantmунифункционален штанд за чадори : Покрај складирање на долги чадори, може да складира и чадори за преклопување. Закачете го влажниот чадор на јадицата, лесен за употреба и може да се користи и како бејзбол лилјак, столб за столб, итн. Не се користи само во домови, туку и во канцеларии, ресторани, училишта, итн. , материјал : метал. Стабирот на чадорот е стилски и убав, со метално тело, цврсто и издржливо, и вградена лента за капење за да се спречи прелевање на дождот. Покрај складирање на долги чадори, може да складира и чадори за преклопување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат