.

.

VVFELIXL Бебе мијалници памучни зомби диносаурус дино зелено чудовиште бебето муслински мијалници меко бебе за лице за новороденчиња за новороденчиња бебешки марамч?

VVFELIXL Бебе мијалници памучни зомби диносаурус дино зелено чудовиште бебето муслински мијалници меко бебе за лице за новороденчиња

DEN 287.84
Залиха
Достапно за нарачка

Мекост : Бебето за крпа на VVFELIXL е изработена од чист памук, мек и густ, што го прави одличен комплет за бања за мали деца Апсорпција : Како абсорбенти за миење садови, направени со 100% органски памук за дишење, една од најпознатите апсорбирачки влакна на располагање. Разноврсна употреба миење со топла вода помала од 40 ℃; Не користете белило и други детергенти; Не е погодно за впивање долго време; Може да се пегла, а не да се исчисти.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат