.

.

Злми модерна чадор штанд решетка, не'рѓосувачки челик тркалезен стил-ходник ходник за домашна канцеларија декор решетка држи чадори трска за одење стапчиња

Злми модерна чадор штанд решетка, не'рѓосувачки челик тркалезен стил-ходник ходник за домашна канцеларија декор решетка држи

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Издржлива метална конструкција и обложена завршна обработка, отпорна на корозија и цврста без да се соборува Нашиот штанд за чадори доаѓа со стилски и симплистички десгин, нуди највисоко ниво на ефикасност за вашиот дом. Големина на штандот : Ø21,5 × H49. Разновидна и практична - се користи како штанд за складирање за да се одржи долг/краток чадор, wallидни стапчиња, трска/стапчиња за одење и столбови за патувања во вашиот ходник, а исто така се служи како убава декорација во вашата дневна соба. Најдобро решение за заштеда на простор - Неговата мала форма го олеснува да се оддалечи во аглите или на влезовите. Без разлика дали чадорот е права рачка или преклоп, може лесно да се чува и идеално да се држат големи количини чадори. Применливо за разни места - зазема малку простор, лесно се движи низ вашиот дом и канцеларија. Издржлива метална конструкција и обложена завршна обработка, отпорна на корозија и цврста без да се соборува. Нашиот штанд за чадори доаѓа со стилски и симплистички десгин, нуди највисоко ниво на ефикасност за вашиот дом. Големина на штандот : Ø21,5 × H49. Разновидна и практична - се користи како штанд за складирање за да се одржи долг/краток чадор, wallидни стапчиња, трска/стапчиња за одење и столбови за патувања во вашиот ходник, а исто така се служи како убава декорација во вашата дневна соба. Најдобро решение за заштеда на простор - Неговата мала форма го олеснува да се оддалечи во аглите или на влезовите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат