.

.

Huimingda Девојки девојки балет танцки врвни долги ракави балетски гимнастички леотард јакна завиткана прикриена блуза

Huimingda Девојки девојки балет танцки врвни долги ракави балетски гимнастички леотард јакна завиткана прикриена блуза

DEN 107.04
Залиха
Достапно за нарачка

95% памук, 5% спандекс Главно изработено од памучен материјал, мек, истегнат, дише и удобно за носење. Можете да го користите каишот за да врзете лак однапред. Одлично е да се совпадне со танцот леотард. Обезбедува слободно движење на девојчињата и ги задржува девојките секогаш да се чувствуваат кул и дише. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Совршен за гимнастички, балет, модерен танц, класичен танц, тренинг, игра, перформанси, атлетика, итн. - Препорачана големина - | градите | - рамо | ракав - | - - Должина-1110 - | 3-4 години - | - 23,6 ''/60см - | 9.8 ''/25cm - | - 15.0 ''/38cm - | 9.4 ''/24cm -120 - | 4-5 години - | - 25.2 ''/64cm - | - 10.6 ''/27cm - | - 16.1 ''/41cm - | - 10.2 ''/26cm130 - | 5-6 години - | - 26.0''/28cm140 - | 7-8 години - | - 27,6 ''/70cm - | - 11.8 ''/30cm - | - 18.8'''/30cm -150 - | - 9-10 години - |- -29.9 ''/76cm - | - 12.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат