.

.

Контролер на мотор Davitu - 7MBR50NF060-10

Контролер на мотор Davitu - 7MBR50NF060-10

DEN 1404.48
Залиха
Достапно за нарачка

Тип на мотор : Друго Сертификација : CE. Потекло : CN (потекло). Број на модел : 7 MBR50 NF060. Тип на мотор : Друго. Сертификација : CE. Потекло : CN (потекло). Број на модел : 7 MBR50 NF060. Спецификации на артикалот : Мотор Тип : Други присилување : Ceorigin : CN (потекло) Модел Број : 7 MBR50 NF060.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат