.

.

Овластувач, навлажнувачка алатка 30мл USB нанометар атомизација хидрантен овлажнител, за домашна канцеларија

Овластувач, навлажнувачка алатка 30мл USB нанометар атомизација хидрантен овлажнител, за домашна канцеларија

DEN 1158.40
Залиха
Достапно за нарачка

Усвојувајте ја атомизацијата на нанометар, 6 μm фини честички на атомизација, волумен на атомизација од 2,2 ml/мин Усвојувајте ја атомизацијата на нанометар, 6 μm фини честички на атомизација, волумен на атомизација од 2,2 ml/мин. Поддржете автоматско исклучување на напојувањето, изградено - во 150m Ah Полимерна литиумска батерија, полнење околу 2 часа. Може длабоко да ја навлажнува кожата, да ја подмлади кожата и да ја одржува навлажнета и сјајна. Атомизирањето на овлажнител користи високо -квалитетен ABS материјал, кој е еколошки и издржлив. Резервоарот за вода има капацитет од 30 мл, што може да ги задоволи дневните потреби за хидратација на кожата. Атомизирање на овлажнител користи високо -квалитетен ABS материјал, кој е еколошки и издржлив. Усвојувајте ја атомизацијата на нанометар, 6 μm фини честички на атомизација, 2,2 ml/мин волумен на атомизација. Може длабоко да ја навлажнува кожата, да ја подмлади кожата и да ја одржува навлажнета и сјајна. Резервоарот за вода има капацитет од 30 мл, што може да ги задоволи дневните потреби за хидратација на кожата. Поддршка за автоматско исклучување на напојувањето, изградена - во 150m Ah Полимерна литиумска батерија, полнење за околу 2 часа. Спецификација : Тип на ставка : овлажнувачматеријал : апсколор : Whitevoltage : 5 VPower : 3.15 Watomized Sfials : 6 μmatomization количина : 2,2 ml/време на мирување : 2 часа : Капацитет на резервоарот за поддршка : 30mlbattery : полимер литиум батерија 150m Ah (вклучена) Тежина : приближно.

Карактеристики на предлогот

Item Type:
Humidifier
Material:
ABS
Color:
White
Voltage:
5V
Power:
3.15W
Atomized Particles:
6μm
Atomization Amount:
2.2ml/Min
Charging Time:
2 Hours
Automatic Power Off:
Support
Water Tank Capacity:
30ml
Battery:
Polymer Lithium Battery 150mAh (Included)
Weight:
Approx. 65g / 2.3oz
Product Size:
Approx. 10x3.5x3.5cm / 3.9x1.4x1.4in
How to Use:
1. Unscrew the top cover counterclockwise:
2. Pour water into the lid:
3. Align the bottle mouth and tighten the host clockwise:
4. Press the switch to start work:
Package List:
1 x Humidifier:
1 x USB Cable:
Note:
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:

Купувачи како што избираат