.

.

Куки за бања Mabek повторно може да се употреби и лесна за инсталација на силна вакуумска поддршка за вшмукување Непречена кука што виси отстранлива бања

Куки за бања Mabek повторно може да се употреби и лесна за инсталација на силна вакуумска поддршка за вшмукување Непречена кука што виси отстранлива

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

✯ Изработка на овие идеални за употреба како куки за крпи за бања, куки за туш пешкир, кука за кујнски куки или куќи за пешкири, итн ❤ Оваа практична кука за палто може лесно и удобно да се обеси на wallидот. Surfaceид површина, едноставна кука за пешкири, компатибилна со разни додатоци за домаќинството. - Овие куки на wallидовите се лесни за чистење и треба само да се избришат. Тие можат да се користат во бањи, балкони, спални соби, кујни, итн. - Изработка на овие идеални за употреба како куки за крпи за бања, куки за туш за туш, кука за кујнски куки или куки за пешкири, итн. Куки од оштетување. ❤ Оваа практична кука за палто може лесно и удобно да се обеси на wallидот. Surfaceид површина, едноставна кука за пешкири, компатибилна со разни додатоци за домаќинството. - Овие куки на wallидовите се лесни за чистење и треба само да се избришат. Тие можат да се користат во бањи, балкони, спални соби, кујни, итн. Материјал : апскулар : бел, сребро, бакар, црна боја : 8,5 * 3,5 смfeats : водоотпорен, лесен за чистење : 1 парчиња.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат