.

.

Неохиски затворен прашина Едноставен PP материјал за домаќинства Камен без прикривање на дневна соба за дневна соба за складирање корпа за кујнски лименки за ѓубре

Неохиски затворен прашина Едноставен PP материјал за домаќинства Камен без прикривање на дневна соба за дневна соба за складирање корпа за кујнски

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Стилски ѓубре може со модерен тенок дизајн кој изгледа одлично и лесно се вклопува во тесни отвори и необични простори во вашата бања, спална соба или канцеларија Едноставни, обични и тркалезни форми го надополнуваат секој декор. Две големини : големина и големина, користете различни потреби за да ги задоволите потребите за складирање на различни семејства. Барелот е задебелена така што може да издржи поголема тежина, не е лесно деформирана и има фино ефект на пескарење на површината на бурето, што е супериорно во чувство на рака. Име на производот : Едноставна конзерва за отпадоци, Материјал : ПП полипропилен, боја : бела, црна, големина на производот : 8 L (210 x 210 x 275mm, 10 L (237 x 237 x 300mm). Стилски отпадоци може со модерен тенок дизајн кој изгледа одлично и лесно се вклопува во тесни отвори и необични простори во вашата бања, спална соба или канцеларија. Едноставни, обични и тркалезни форми го надополнуваат секој декор. Две големини : големина и големина, користете различни потреби за да ги задоволите потребите за складирање на различни семејства.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат