.

.

Ранец на ранец на камера на Navitech Action и црвена складирање со интегрирана лента за градите - компатибилен со ACTION CAMERA SJCAM SJ8 со двојна екран

Ранец на ранец на камера на Navitech Action и црвена складирање со интегрирана лента за градите - компатибилен со ACTION CAMERA SJCAM

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Интегрирана монтирање за вашата акција за акција Тежок, материјал отпорен на абразија. Prontеб на предните вредности на вода што ги отповикува со интегрирано куќиште за складирање за да ги заштитите и организираат вашите фотоапарати и додатоци. Прилагодливи, поставени, ленти за рамо за тотална удобност. 12 -месечна гаранција. Интегрирана монтирање за вашата акција за акција. Тежок, материјал отпорен на абразија. Prontеб на предните вредности на вода што ги отповикува со интегрирано куќиште за складирање за да ги заштитите и организираат вашите фотоапарати и додатоци. Прилагодливи, поставени, ленти за рамо за тотална удобност. 12 -месечна гаранција.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат