.

.

Boxwave Stylus торбичка компатибилна со PerfectPrime IR0281 - Stylus Portapouch, носач на држачи за стилови Преносен само -лепет за PerfectPrime IR0281 - jet Black

Boxwave Stylus торбичка компатибилна со PerfectPrime IR0281 - Stylus Portapouch, носач на држачи за стилови Преносен само -лепет

DEN 127.20
Залиха
Достапно за нарачка

? [Преносен] торбичка за стилус во Boxwave компатибилна со Perfect Prime IR0281 Никогаш повеќе не губете го вашиот игла! Сега можете да го донесете вашиот игла заедно со вашиот IR0281 во оваа корисна торбичка. ? [Лесен за употреба] Едноставно излупете ја поддршката и залепете го самолепливото ракав на која било чиста површина. Можете да го ставите на вашиот случај или самиот IR0281! Тесниот, но еластичен ракав се протега така што ќе можете да го лизнете вашиот игла во безбедно и да се затегнете, така што ќе победи? ? [Тенок и елегантен] Со дебелина од само 2мм, Portapouch на стилот ќе остане надвор од вашиот пат додека го заштитува вашиот игла. ? [Софистицирано] направено и со еластична ткаенина и со модерна кожа за да се создаде овој елегантен ракав погоден за секоја пригода!. ? [Разновиден и универзален] компатибилен со кој било игла. Можете дури и да го користите како држач за пенкало. Boxwave Stylus торбичка компатибилна со Perfect Prime IR0281. Сега можете да имате безбедна и безбедна торбичка за да го зачувате вашиот игла со Portapouch на Stylush Boxwave! Носете го вашиот стилус насекаде дискретно и безбедно заедно со вашиот IR0281! Никогаш повеќе не губете го вашиот игла! Сега можете да го донесете вашиот игла заедно со вашиот IR0281 во оваа корисна торбичка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат