.

.

Универзитет во Индијана Хоузиери „Светла полиран хром со амблем на IU“ Колеџ Спортски приколка за прием на капакот на автомобили со 2 инчи, приемник за автомобили с

Универзитет во Индијана Хоузиери „Светла полиран хром со амблем на IU“ Колеџ Спортски приколка за прием на капакот на автомобили

DEN 687.20
Залиха
Достапно за нарачка

Хром позлатен метал Предната плоча 5 инчи x 3,5 инчи. Одговара на стандардни 2 "приемници за приколка на приколка. Универзитетскиот покрив на Универзитетот - Направено во САД од метал позлатен со хром. Чекор над квалитетот и изгледот од поевтините верзии на пластика и пиво. Приемници за приколка на приколка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат