.

.

Рамнотежа на природата антиоксиданс серум, анти-стареење, ја намалува подпухналоста на очите, темните кругови, брчките, вратот, лицето, серумот за зацврстување на к

Рамнотежа на природата антиоксиданс серум, анти-стареење, ја намалува подпухналоста на очите, темните кругови, брчките, вратот, лицето, серумот

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Докажано од 2003 година да се бори против брчките со ефект на зацврстување на кожата : тресење на лицето, лабава кожа на вратот, стрии Ефективно ги намалува дупките на порите, подпухналоста под очите, фирмите, тонови на ткивото на кожата, зголемувањето на колагенот. ЕМУ нафтен серум, богато со витамин А, Е, Ц, органски хранливи материи хидрираат во слоеви на кожата на кожата. Користете утро пред шминка, вечер по чистење, ексфолијација, го менува радикалното оксидативно оштетување. Подмладува кожата, го обновува развојот на здравата клеточна мембрана, го намалува задржувањето на водата, создавање на течности. Докажано од 2003 година да се бори против брчките со ефект на зацврстување на кожата : тресење на лицето, лабава кожа на вратот, стрии. Ефективно ги намалува дупките на порите, подпухналоста под очите, фирмите, тонови на ткивото на кожата, зголемувањето на колагенот. ЕМУ нафтен серум, богато со витамин А, Е, Ц, органски хранливи материи хидрираат во слоеви на кожата на кожата. Користете утро пред шминка, вечер по чистење, ексфолијација, го менува радикалното оксидативно оштетување. Подмладува кожата, го обновува развојот на здравата клеточна мембрана, го намалува задржувањето на водата, создавање на течности. Nutricare Plus Balance of Nature Antioxidant Serum е спакуван во ниту едно дрво не му беше наштетено на бамбус одржливо пакување. Секое УВ кобалт сино стакло шише е смалување и завиткано во обвивка за перница за меурчиња што е потребно. Две капачиња за капки, бела капаче за евра и капаче од злато корпа, завиткано повторно во бамбус Крафт саќе, завиткана хартија за завиткување и сместена во бамбус kraft поштар што е безбеден, и отпорна на оштетување. Баланс на природата Антиоксиданс серум за очите на очите под подготовка на очите под подготовка на очите на очите, темно, темно Кругови, зацврстување на кожата, анти -стареење, колагенски серум, органски изработен и сите природни. Баланс на природата антиоксиданс серум ги намалува торбите, подпухналоста под очите, брчките и колагенот на засилувачи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат