.

.

Селеоид деца со велосипед, кациги за скејтборд за деца на возраст од 2-3-5-8-14 години момчиња девојчиња , прилагодливи мулти-спортови велосипеди скејтбординг фудбалс

Селеоид деца со велосипед, кациги за скејтборд за деца на возраст од 2-3-5-8-14 години момчиња девојчиња , прилагодливи мулти-спортови велосипеди

DEN 511.84
Залиха
Достапно за нарачка

Кацикл за велосипеди на Celoid Toddler нуди највисоко ниво на заштита на вашите деца од почетник до професионалец Совршен подарок за момчиња или девојчиња на роденден, ден на деца, Божиќ или други фестивали. За големината : Универзална големина, обемот на главата на нашиот скејтборд за деца на дете. Прилагодливо бирање на спин од 360 степени на задниот дел од шлемот за да се обезбеди децата да постигнат совршено и безбедно вклопување, исто како што имаат добрите. После еден ден возење, можете лесно да ја отстраните одвојната внатрешна постава и да измиете од пот. Детска скејтборд за заштита на кациги за велосипеди за деца, одлични празнични подароци за вашите момчиња и девојчиња!. Тоа е добар избор како подарок за Денот на децата, Божиќен подарок, роденденски подарок и друг фестивалски подарок. Детето ќе биде пресреќно кога тој/таа ќе ја добие вашата сегашност!. 【Услуга за клиенти на живот】 : Шлемот е совршен избор за заштита на главата на вашето дете. Вашето дете ќе има заштита да го исполни стандардот. Како што е дизајнирано со повеќе отвори, специјален аеродинамичен дизајн и пена за дишење, скејт -шлемите помагаат да се намали потењето, прилагодливите ленти можат да ја прилагодат и да ја заклучат положбата на шлемот. 【Големина на главата】 : Мала : 18,1 - 20,5 инчи (46–52 см) погоден за деца од 3-8 години; М : 20,5 - 22 инчи (52-56 см) Погоден за 8-16 години млади. 【Прекрасен материјал】 : Овој сет за заштитни средства за мали деца е усвоен против висока цврстина на гребење, поставена со мек материјал за ЕВА. Безбедносно дишење, печење! Оние висококвалитетни облоги не се издржливи само за многу години, туку и дишат. Усвоената вентилаторска ткаенина за да се одржи ладна и чиста додека велосипедирате, возејќи, возење велосипед и скејтбординг. Не само безбедност, туку со сите елементи за вас, дете, деца и дете. 【Широка апликација】 : Детските влошки на шлемот и коленото на лактот со Wirst чувари се дизајнирани за заштита на Sports Sports Saftey, особено за какви било активности на отворено за многу спортови на отворено, како што се лизгање, скејтборд, велосипеди за возење, ролери за скутери, велосипедизам, велосипедизам, сноукош, сноукош, сноуко Биланс на велосипед мраз и велосипедизам за велосипедизам, тркалање, АТВ, BMX и други екстреми спортови. Нашата цел е да ги задржиме нашите деца подалеку од повредени кога уживаат во радоста на спортот. 【Совршен избор за подароци】 : Одлични подароци за одмор за вашите момчиња и девојчиња! Тоа е добар избор како подарок за Денот на децата, Божиќен подарок, роденденски подарок и друг фестивалски подарок - детето ќе биде пресреќно кога ќе ја добие вашата сегашност! Ако има проблем, било кое прашање или предлози во кое било време за овој сет за безбедност на деца за деца, Ве молиме слободно испратете ни е -пошта до продавачот преку порака, ние ќе ви обезбедиме добри решенија што побрзо, ви благодарам многу за вашиот избор. 【Услуга за клиенти на живот】 : Шлемот е совршен избор за заштита на главата на вашето дете. Вашето дете ќе има заштита да го исполни стандардот. Како што е дизајнирано со повеќе отвори, специјален аеродинамичен дизајн и пена за дишење, скејт -шлемите помагаат да се намали потењето, прилагодливите ленти можат да ја прилагодат и да ја заклучат положбата на шлемот. 【Големина на главата】 : Мала : 18,1 - 20,5 инчи (46–52 см) погоден за деца од 3-8 години; М : 20,5 - 22 инчи (52-56 см) Погоден за 8-16 години млади.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат