.

.

Велигденски зајаче јагодници од јазолка, пролетен декоративен венец Велигден зајаче, венец

Велигденски зајаче јагодници од јазолка, пролетен декоративен венец Велигден зајаче, венец

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Ова ќе ги натера вашите соседи и вашите пријатели да се радуваат на вашиот дом! ~ Вашите пријатели ќе бидат воодушевени од вашиот декор! Затоа што никогаш не виделе ваков велигденски знак! Ова ќе отвори еден во вашиот круг на пријатели и ќе ви биде нов тренд! Овие Велигденски зајаци од зајаче се совршен додаток на вашиот дом или забава - одлична боја за пролет и Велигден! Морковите се изработени од портокалови предни тремови украси весели велигденски венци за влезна врата врата врата в Valentубените Денот на вратите на вратите прстен венец Големина : Зајак : 12см/4.72in морков : 12см/4.72in Севкупна должина на производот : 100 см/40in влезна врата Велигденски украси Постави декорации на вратите на вineубените на вратите од вратата на вратата на вратата на отворено велигденски украси. Ова ќе ги натера вашите соседи и вашите пријатели да се радуваат на вашиот дом! ~ Вашите пријатели ќе бидат воодушевени од вашиот декор! Затоа што никогаш не виделе ваков велигденски знак! Ова ќе отвори еден во вашиот круг на пријатели и ќе ви биде нов тренд! Овие Велигденски зајаци од зајаче се совршен додаток на вашиот дом или забава - одлична боја за пролет и Велигден! Морковите се изработени од портокалови предни тремови украси весели велигденски венци за влезна врата врата врата в Valentубените Денот на вратите на вратите прстен венец.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат