.

.

NHL Women'sенски Jerseyерси Круди џемпер

NHL Women'sенски Jerseyерси Круди џемпер

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

100% полиестер Затворање на чипка. 100% полиестер опуштено вклопување на врвот. Автентични тимски ленти, скејт -чизми влечења и деколте за Jerseyерси за да го имитираат изгледот на маичката над качулка. Официјална ознака за џок на Рибок. Дел од колекцијата за лице во НХЛ. Од Ребок, официјалниот аутфитер на НХЛ. Добијте два погледи во еден со Reebok Crewdie. Овој врв е дизајниран да го имитира изгледот на маичката над качулка, но без најголемиот дел. Овој расположен на карактеристиките.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат