.

.

Zerodeko 16 парчиња облека за прашина торба костум за облека за торбички за торбички торбички чисти складирање торбички торби за облека за туристички облеки за решетки

Zerodeko 16 парчиња облека за прашина торба костум за облека за торбички за торбички торбички чисти складирање торбички торби

DEN 631.84
Залиха
Достапно за нарачка

Pe Чанти за облека за складирање- специјално дизајнирани за заштита на облеката од или вода, одлична заштитна функција за облека. Кошуми за висини на кошулата- Погодни и прекрасни за складирање на палта, костуми, за да ги заштитите од инвазијата на. Торби за складирање на фустани- Практичните торби за облека за висечка облека можат да ја задржат облеката подалеку, влажна, плети и коса од домашни миленици. Торба за фустани- Погодна и прекрасна за складирање на палта, костуми, за да ги заштитите од инвазијата на прашината. Висечка торба за облека- Погодно за повеќето облека, како што се фустани, наметка, смокинг, костуми за танцување, итн., Со повеќекратни намени. Чанти за облека за складирање- специјално дизајнирани за заштита на облеката од или вода, одлична заштитна функција за облека. Кошуми за висини на кошулата- Погодни и прекрасни за складирање на палта, костуми, за да ги заштитите од инвазијата на. Торби за складирање на фустани- Практичните торби за облека за висечка облека можат да ја задржат облеката подалеку, влажна, плети и коса од домашни миленици. Торба за фустани- Погодна и прекрасна за складирање на палта, костуми, за да ги заштитите од инвазијата на прашината. Висечка торба за облека- Погодно за повеќето облека, како што се фустани, наметка, смокинг, костуми за танцување, итн., Со повеќекратни намени. Пакетот вклучува 16 x карактеристики на торби за облека за висина -Премиум материјал, со одлична издржливост и практичност, овие торби за облека ви даваат подобра торба за складирање на облека. -Светла и преносна, оваа торба за облека е многу погодна за да носите, исто така добро за отворено користејќи торба за заштитник на костуми.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат