.

.

Рамка за регистарски таблички од не'рѓосувачки челик - државни кугари во Вашингтон

Рамка за регистарски таблички од не'рѓосувачки челик - државни кугари во Вашингтон

DEN 437.92
Залиха
Достапно за нарачка

Солиден држач за регистарска табличка со цврста легура на легура обезбедува максимална издржливост против вообичаената абење на патот и солза Заптивната смеса за автомобили ја штити рамката на регистарската табличка и врежаното лого од елементите и другите абење поврзани со патот. Исечете дупки за брза и лесна инсталација на вашиот автомобил. Препорачано за : Калифорнија, Хаваи, Илиноис, Индијана, Канзас, Мејн, Мериленд, Масачусетс, Мичиген, Мисури, Монтана, Небраска, Невада, Северна Дакота, Јужна Каролина, Тенеси, Јута, Вирџинија, Вашингтон и Вајоминг. Ласерски гравиран во САД. Солиден држач за регистарска табличка со цврста легура на легура обезбедува максимална издржливост против вообичаената абење на патот и солза. Заптивната смеса за автомобили ја штити рамката на регистарската табличка и врежаното лого од елементите и другите абење поврзани со патот. Исечете дупки за брза и лесна инсталација на вашиот автомобил. Препорачано за : Калифорнија, Хаваи, Илиноис, Индијана, Канзас, Мејн, Мериленд, Масачусетс, Мичиген, Мисури, Монтана, Небраска, Невада, Северна Дакота, Јужна Каролина, Тенеси, Јута, Вирџинија, Вашингтон и Вајоминг.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат