.

.

Гроздобер шарена трипи мандала санитарна торба за складирање на салфетки, торбичка за менструална чаша, организатор на санитарни влошки за мала шминка, мал, пренос

Гроздобер шарена трипи мандала санитарна торба за складирање на салфетки, торбичка за менструална чаша, организатор на санитарни

DEN 223.68
Залиха
Достапно за нарачка

 【Добар материјал】 - Овој период торба за влошки е изработена од врвна крпа, сунѓер, ткаенина во Оксфорд, која е многу мека и удобна за допир Санитарниот држач за салфетки е еднократно, лесен, здрав и песок, совршен како траен организатор на женски производи, кој не е лесен за кршење и избледување и може да се примени долго време. Издржлив и мазен патент работи добро, лесен за отворен и затворен .   Совршена големина】 - Период торбата е 6,6*6,6*4,7 инчи без да заземе премногу простор, може да одговара на десет санитарни салфетки или компактни тампони или влошки заедно со женски марамчиња или други материјали за период. И се вклопува убаво во вашиот џеб, работна торба, ранец или чанта. Мали прегради внатре. Поднесената торбичка може добро да ги организира вашите предмети, лесно е да се земат и чувате .  【Интимна торба за заштита на приватноста】 - Оваа торба за менструална подлога е специјално дизајнирана за тинејџери, жени, дами. Ова ќе биде сè што ви треба и тоа е добра вредност за оние на кои имаат девојки на кои им е потребна приватност за таму интимни потреби. Совршен како комплет за прв период за тинејџери, исто така и за сите возрасти на жени. Оваа симпатична торба за санитарно складирање може да избегне непотребен срам за време на менструалниот период .  【Дива примена】- Оваа санитарна торба за складирање на салфетка е погодна за затворено и на отворено, домашна бања, училиште, канцеларија, патувања, деловни патувања, туризам, хотели, секој ден Користете, итн. Одлични подароци за жени, дами, девојчиња, сопруга, сестра, ќерка, девојка.  【торби за складирање на санитарни услови】 - Оваа симпатична торбичка за организација на патент не само што може да чува предмети за лична хигиена - како што се санитарни салфетки, менструални чаши, тампони, влошки, женски марамчиња, но исто така може да се користат како торба за шминка за да се групираат мали ситници - женски производ - женски производ , жици на полначи, сјај за усни/лосион/санитализатори/тело/спреј/козметика/мини огледала/канцелариски материјал/накит/кредитни картички, итн. Платно, која е многу мека и удобна за допир. Санитарниот држач за салфетки е еднократно, лесен, здрав и песок, совршен како траен организатор на женски производи, кој не е лесен за кршење и избледување и може да се примени долго време. Издржлив и мазен патент работи добро, лесен за отворен и затворен .   Совршена големина】 - Период торбата е 6,6*6,6*4,7 инчи без да заземе премногу простор, може да одговара на десет санитарни салфетки или компактни тампони или влошки заедно со женски марамчиња или други материјали за период. И се вклопува убаво во вашиот џеб, работна торба, ранец или чанта. Мали прегради внатре. Поднесената торбичка може добро да ги организира вашите предмети, лесно е да се земат и чувате .  【Интимна торба за заштита на приватноста】 - Оваа торба за менструална подлога е специјално дизајнирана за тинејџери, жени, дами. Ова ќе биде сè што ви треба и тоа е добра вредност за оние на кои имаат девојки на кои им е потребна приватност за таму интимни потреби. Совршен како комплет за прв период за тинејџери, исто така и за сите возрасти на жени. Оваа симпатична торба за санитарно складирање може да избегне непотребен срам за време на менструалниот период .  【Дива примена】- Оваа санитарна торба за складирање на салфетка е погодна за затворено и на отворено, домашна бања, училиште, канцеларија, патувања, деловни патувања, туризам, хотели, секој ден Користете, итн. Одлични подароци за жени, дами, девојчиња, сопруга, сестра, ќерка, девојка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат