.

.

X-Dree 3 PCS кутија за кутии за заклучување 3 долги метални метални врски HASP W Strike Stter (Caja de 3 Piezas con cierre de caja 3 '' Pasador de Palanca de Metal Largo con cerrojo con Juego de Huelga

X-Dree 3 PCS кутија за кутии за заклучување 3 долги метални метални врски HASP W Strike Stter (Caja de 3 Piezas con cierre de caja 3 ''

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Име на производот : HASP на бравата за вклучување; материјал : метал Боја : сребрен тон; големина на HASP : 7,5 x 3 x 1.2cm/ 3 "x 1,2" x 0,5 "(l * w * t). Дијаметар за монтирање на дупката : 4мм/ 0,16"; Големина на штрајк : 3,1 x 2,1см/ 1,2 " x 0,8 "(l * w). Нето тежина : 94g (PESO NETO : 94 G. Содржина на пакет : 3 x Toggle Latch Hasp3 x Strike Strike (Contenido del Paquete : 3 x Toggle Latch Hasp3 x Latch Strike. Име на производот : Toggle Latch Hasp; Материјал : Боја. ; HASP големина : 7,5 x 3 x 1,2см/ 3 "x 1,2" x 0,5 "(l * w * t). Дијаметар на дупката за монтирање : 4mm/ 0,16"; големина на штрајк : 3,1 x 2,1см/ 1,2 "x 0,8" ( L * w). Нето тежина : 94g (PESO NETO : 94g. Содржина на пакет : 3 x Toggle Latch hasp3 x Strike Strike (Contenido del Paquete : 3 x Toggle Latch Hasp3 x Stratch Strike. LATCH HASP W Strike Set Spring Latch е дизајниран со одлични својства против корозијата. Small toggle Latch може да се користи обична кутија, случаи на инструменти и така натаму.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат