.

.

Gohawk TS3-Q Gen.3 Моторцикл водоотпорен Bluetooth звучници 7/8-1,25 in. Рачка за рачка MP3 Music Player Sound Audio Stereo Atv W/Aux, USB, Micro SD, FM радио, 4-звучник

Gohawk TS3-Q Gen.3 Моторцикл водоотпорен Bluetooth звучници 7/8-1,25 in. Рачка за рачка MP3 Music Player Sound Audio Stereo Atv W/Aux,

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Звучници со моторцикли со 4-канали Go Hawk 180 W со мотоцикли со целосен опсег со алуминиумска стерео главна единица Вграден засилувач со високи перформанси. Стегач на звучникот Универзално вклопување за рачка од 7/8 до 1-1/4 ". Вклучен заграда за монтирање на огледала. Вклучен е Bluetooth безжична врска до 15 метри. 3,5 mm аудио приклучок Aux во достапна. Поддржете USB и Micro SD картички MP3-датотеки. FM Radio Readiver Readive Вграден. Дука за часовници. Матска црна стерео единица изградена со висококвалитетен алуминиумски материјал. Совршен за електричен велосипед со моторцикл АТВ. Bluetooth безжичен : поток на вашата омилена музика и радио канал од вашиот паметен телефон. Компатибилен со i Phone 8 / X / XR / XS / SE / 11/11 / 13/11 Pro Max, i Pod, Samsung Android Galaxy S Note Series и какви било уреди за паметни телефони. Врвен квалитет на кристален звук. Напреден водоотпорен звучник (засилувачот не е водоотпорен). Одлично за употреба на отворено. Вклучен избор на мини жичен далечински управувач Контрола со сини LED копчиња за осветлување и прицврстувач на лентата. Лесна инсталација : Доаѓа со сите неопходни хардвер и жици. Приклучок и репродукција. Стандардна врска со моќност 12 V. = Важни белешки : 1. Ажурирање] : Нова 7/8 "до 1-1/4" Стегач за монтирање со заграда за монтирање на огледало. Обична монтажа потребна за лента поголема од 1-1/4 ". Ве молиме, проверете го мерењето пред купувањето. Само звучниците се водоотпорни. Засилувачот не е водоотпорен.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат