.

.

Музичка кутија со дрвена машина за пишување, музичка кутија за машина за пишување со фиока Исклучителна изработка за колекционер за подарок

Музичка кутија со дрвена машина за пишување, музичка кутија за машина за пишување со фиока Исклучителна изработка за колекционер за подарок

DEN 760.00
Залиха
Достапно за нарачка

Затворете ја фиоката и музиката ќе престане Кога музиката звучи, врвот ќе се врти лево и десно, многу интересно. Музичка кутија за машина за пишување е најдобрите подароци за вашето семејство и пријатели на роденденот, Божиќ, Денот на вineубените, Денот на таткото, Денот на мајката, итн. Користејќи пластичен материјал со добар квалитет, антикорозија, водоотпорна, мала тежина. Не е потребна батерија, само ветер пролетта со рака, откако ќе ја извртите пролетта, отворете ја фиоката, можете да свирите музика. Единствено дизајнираната музичка кутија со ретро машина за пишување ве одведува во минатото. Кога музиката звучи, горниот дел од машината за пишување постепено ќе се врти со музиката, што е поживописно. Затворете ја фиоката и музиката ќе престане. Кога музиката звучи, врвот ќе се врти лево и десно, многу интересно. Музичка кутија за машина за пишување е најдобрите подароци за вашето семејство и пријатели на роденденот, Божиќ, Денот на вineубените, Денот на таткото, Денот на мајката, итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат