.

.

Саломон машки Sonic 4 Balance Running Shoes

Саломон машки Sonic 4 Balance Running Shoes

DEN 1178.24
Залиха
Достапно за нарачка

Направени во САД или увезени Чевли за трчање на патиштата : Salomon Sonic 4 Balance Sweass Shoe помага во оптимизирање на вашиот пат трчање со Optivibe пена за да ги намалите непријатните вибрации без да жртвувате враќање на енергијата. Балансирана транзиција : Овој чевли за трчање на патот дава одговорно возење со геометриска оска за раздвојување, која е центрирана за да испорача избалансиран, без напор напред транзиција од контакт до погон. Одете на растојанието : Без разлика дали сакате пат да трча во вашето соседство, бегство до локална патека или нешто повеќе солиден, Саломон прави чевли што обезбедуваат дека имате непречено возење на кој било и на целиот терен. Време е да играте : Без разлика дали сте во трчање, пешачење, ранец или планинарење, Саломон има чевли и опрема за деца, мажи и жени за да ви помогне да освоите ново растојание, личен рекорд или настан. Од 1947 година Саломон создаде иновативна спортска опрема на отворено; Од трчање и пешачење до ранец, скијање и многу повеќе, нашите чевли, чизми, торби, облека и додатоци помагаат да се направи секоја патека ваша. Направени во САД или увезени. Чевли за трчање на патиштата : Salomon Sonic 4 Balance Sweass Shoe помага во оптимизирање на вашиот пат трчање со Optivibe пена за да ги намалите непријатните вибрации без да жртвувате враќање на енергијата. Балансирана транзиција : Овој чевли за трчање на патот дава одговорно возење со геометриска оска за раздвојување, која е центрирана за да испорача избалансиран, без напор напред транзиција од контакт до погон. Одете на растојанието : Без разлика дали сакате пат да трча во вашето соседство, бегство до локална патека или нешто повеќе солиден, Саломон прави чевли што обезбедуваат дека имате непречено возење на кој било и на целиот терен. Време е да играте : Без разлика дали сте во трчање, пешачење, ранец или планинарење, Саломон има чевли и опрема за деца, мажи и жени за да ви помогне да освоите ново растојание, личен рекорд или настан.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат