.

.

Spigen Thin Fit дизајниран за MacBook Pro 13 Inch Case M2 M1 A2338 A2251 A2289 - Црно

Spigen Thin Fit дизајниран за MacBook Pro 13 Inch Case M2 M1 A2338 A2251 A2289 - Црно

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Елегантен и минимален дизајн со врвна плетена ткаенина Издржлива, но тенок подобрена дневна заштита. Прецизни пресеци околу пристаништата за лесен пристап. Превенција на прегревање со покачено дно. Наменето за Mac Book Pro 13 Inch M2 M1 A2338 / A2251 / A2289 (2022/2020).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат