.

.

Лепак за камшик за лажни трепки лепак за очи за очи, лажно лепак за лепак за лепење на трепки, леплива леплива леплива лепење на латекс, лепило од бело камшик, лепак з

Лепак за камшик за лажни трепки лепак за очи за очи, лажно лепак за лепак за лепење на трепки, леплива леплива леплива лепење

DEN 127.84
Залиха
Достапно за нарачка

Нежна и здрава формула : Лепак за камшик од океалаш, направен со состојки безбедни на кожата Формалдехид, без латекс без сулфат без сулфат : Не користете ако сте алергични на акрилати. Лесен за користење. Нанесете го лепилото за трепките рамномерно на трепките со четката, почекајте 30 секунди за лепак за трепките да се исуши и да станете јасни, сега најдобро се држи. Потоа нанесете трепки. Дизајн на глава на прецизно четка : Лажно лепило за камшик е опремено со прецизна глава на четка за прецизна, па дури и дистрибуција на лепак за камшик. Лесен за употреба, пријателски почетник, транспарентен и сув. Како да се користи : Нанесете тенка линија по основата на лажни трепки. Ве молиме почекајте 30 -тите години кога лепилото на трепките малку се расчистуваат и исушат малку. Подржувајте ја лентата до вашата линија за камшик и притиснете ја на своето место. Лепак за очила за очи на очите, погоден за сите видови лажни трепки. Услуга на клиентите : Ние сме толку сигурни дека ќе се за inубите во нашето лепило за камшик за лажни трепки што нудиме гаранција за задоволство од 365 дена. Ако не сте задоволни со лепилото за трепки за очи. Ние ќе ви испратиме нова или наплата. Нежна и здрава формула : Лепак за камшик од океалаш, направен со состојки безбедни на кожата. Формалдехид, без латекс без сулфат без сулфат : Не користете ако сте алергични на акрилати. Лесен за користење. Нанесете го лепилото за трепките рамномерно на трепките со четката, почекајте 30 секунди за лепак за трепките да се исуши и да станете јасни, сега најдобро се држи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат