.

.

Адаптер за простори на Spellbinders Presto, верзија на САД

Адаптер за простори на Spellbinders Presto, верзија на САД

DEN 294.24
Залиха
Достапно за нарачка

Адаптер за просторот Престо Користете со Presto Punch. Адаптер за просторот Престо. Користете со Presto Punch. Овој адаптер е за употреба со Presto Punch на Spellbinders. UL наведен (E214177) (E304160); 125 V; AC; 60 Hz.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат