.

.

Четка за чистење на кафе од не'рѓосувачки челик заменлива четка за четка за четка за четка за четка за четка за четки за алишта

Четка за чистење на кафе од не'рѓосувачки челик заменлива четка за четка за четка за четка за четка за четка за четки за алишта

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

100% влакна Богато, доживејте ефикасно чистење, лесно четкајте до дамки од нафта. Чиста, масло докажана и лесна за чистење. Топката за чистење на влакна, решете ги проблемите со чистење за вас, ефикасно дамки, не ја оштетуваат глазурата и брзо пена. Четката со растителни влакна издржлива и една цела влакна во топка, без згура. Силна деконтаминација, повеќенаменска, ефективна деконтаминација без да му наштети на маснотијата за маснотии на лактот на лактот, компатибилна со машината за чистење на плочки и четка за сапун за сапун за сапун со четка за сунѓер со сапун за четка за туш када. Четка за чистење на кафе од не'рѓосувачки челик заменлива четка за четка за четка за четка за четка за четка за четки за перење, тип на топка за чистење на влакна : Покажи ("") Боја : Пинк, жолт материјал : Влакно Белешка : Поради рачно мерење, ве молиме, дозволете грешка од 1-3см, И проверете дали не ви пречи пред да нарачате. Ве молиме, разберете дека поради различните позиции на сликите, боите може да имаат хроматски аберации.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат