.

.

Детето бебе девојче со кадифето Божиќен фустан со аспиратор Кејп Дедо Мраз облечете црвена Божиќ есен зимски зимски здолништа облеки

Детето бебе девојче со кадифето Божиќен фустан со аспиратор Кејп Дедо Мраз облечете црвена Божиќ есен зимски зимски здолништа облеки

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

100% полиестер Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. ✿✿ [Пакетот вклучува] Божиќен фустан од 1 п., наметка со качулка со 1 парчиња. ✿✿ [Velvet Design] Барате симпатична шема што се чини дека ги презема вашите деца есен зимски гардероби? Овој долг ракав за деца со долг ракав/без ракави е дефинитивно совршено вклопување со црвена боја или симпатичен дизајн во текот на топло убави нијанси на девојчето Дедо Мраз. ✿✿ [Божиќен фустан] ќе сакате да го разгледате подетално овој стилски Божиќен фустан на дете и плетенско здолниште, бидејќи е едноставно слоевит со шарм. Толку одлично подуено пријатно парче, ова прекрасно зимско фустанче за девојчиња е сигурно дека ќе стане омилен во вашата колекција. ✿✿ [Различни прилики] Совршени за Божиќни костуми, роденденска забава, забавен парк, детска градина, фантазија патувања, празници, претстави на фестивали, фестивали за танцување, училишно шоу, Бадник, уметнички фотосесии и други специјални прилики.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат