.

.

Zeekio Galaxy Juggling топки - Премиум 12 панели оригинални кожни топки - 130g - 67мм - пакет од 3, Раста

Zeekio Galaxy Juggling топки - Премиум 12 панели оригинални кожни топки - 130g - 67мм - пакет од 3, Раста

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : Школките на овие топки за жонглирање се состојат од висококвалитетна кожа Пополнувањето на просо во топчињата го елиминира отскокнувањето, овозможувајќи лесно жонглирање и фаќање. Многу имплементации : Овие топки за жонглирање се мултифункционални, совршени и за професионални жонглери и за образовни поставки каде децата учат преку игри и забавни активности. Дизајн : Дизајн со 12 панели. Цврстата конструкција додава на издржливоста на овој паметен дизајн. Лесен за употреба : Овој сет со 3 топки за деца и возрасни е едноставен за чистење и обезбедува безбеден зафат. Одлична идеја за подароци : Уморен од телефони, видео игри и други екрани? Зошто да не ја подобрите вашата координација на рачно око, самодоверба или едноставно да се забавувате? Sулгирањето е забавна вештина која трае цел живот. Материјал : Школките на овие топки за жонглирање се состојат од висококвалитетна кожа. Пополнувањето на просо во топчињата го елиминира отскокнувањето, овозможувајќи лесно жонглирање и фаќање. Многу имплементации : Овие топки за жонглирање се мултифункционални, совршени и за професионални жонглери и за образовни поставки каде децата учат преку игри и забавни активности.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат