.

.

Новороденче бебе девојчиња момчиња јакна мечки мечки уши со аспиратор за надворешна облека топло дете момчиња зимски палта 2t

Новороденче бебе девојчиња момчиња јакна мечки мечки уши со аспиратор за надворешна облека топло дете момчиња зимски палта 2t

DEN 152.16
Залиха
Достапно за нарачка

100% полиестер Затворање на копчињата. Материјал - Симпатичната јакна за мечки уши е изработена од руно ткаенина која е пријателска за кожата и удобна, со што се обезбедува пријатно абење и е многу добра термичка заштита. Дизајн - Нејасниот меки палто за дете се појавува со 3Д мечки уши, долг ракав, мазно затворање на патент, цврста боја, обичен стил. Квалитет - Убавата облека за цртани филмови е добра за чувствителна кожа на децата. Добро изработени, симпатични и лесни за грижа, машини што се перат. Се вклопува за 0-2 години дете бебе, мали девојчиња и момчиња. Руно, полиестер. Затворање на патент. Новороденче новороденче девојчиња момчиња мечки мечки уши со аспиратор за надворешна облека, топло дете, момчиња зимски палта 2tmaterial : полиестерски моден дизајн ,,! Главна боја : Стил на прикажување на слика : Мода Ве молиме, дозволете мала разлика од 1-2 см поради рачното мерење и малку варијација на бојата за различна форма на поставување на приказ : Цврст благодарност и убав ден!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат