.

.

Toy Life Life Airplane фрлач на играчки пена Авион едриличар за деца, 2 пакувани авиони за пиштол за пиштоли за лансирање на авионот играчки 2 режим на летање со катапулт за сн?

Toy Life Life Airplane фрлач на играчки пена Авион едриличар за деца, 2 пакувани авиони за пиштол за пиштоли за лансирање на авионот

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

✈ 2 Пакувајте играчка за фрлање авиони-Нашите играчки на авионите како совршени играчки на отворено за деца на возраст од 4-8 години со 2 различни бои на фрлач на авиони за деца 8-12, сина и портокалова боја Децата можат да фрлаат авиони со рака или да ги отпуштат од фрлачи и да уживаат во забавата на авионите што летаат низ небото. Децата можат да го спуштат ТВ-далечинскиот управувач, да одат во природа и да уживаат во забавата на авионот на отворено. Адитативно, може да се користи како играчка со топка за пиштоли за пиштоли и цели што пукаат во Парктице, тоа е најдобриот пиштол за играчки за момчиња 8- 12. ? 2 режими на летање - Првиот е паралелен лет, а вториот е ротационен лет. Постојат две дупки во опашката на едриличарот од пена. Опашката на опашката е инсталирана во дупките и играчките за фрлање на супер авиони со пена за момчиња ќе летаат во режим на ротација. Перките на опашката се монтираат во дупките подолу, а авионот ќе лета во паралелен режим. ? Лесно за склопување - Оваа играчка со авион за 3 годишно е лесно да се соберат. Во процесот на учење да се лансира и контролира режимот на летање на рамни на пена, креативноста на децата и оперативната способност можат постојано да се стимулираат, а комбинацијата на мозокот и раката, можноста за координација на целото тело и чувството за насока може да се подобри. Боите на едриличарските авиони за деца се богати, што може да ја подобри когнитивната способност на децата на бои. Децата можат да уживаат во забавата на активности на отворено и исто така да го подобрат нивниот интерес за летање. ? Летајте до 35-59 стапки - Оваа играчка со авиони со пена за момчиња од 5+ годишни момчиња има ефикасен опсег од 30 до 45 стапки и има многу предности како што се лесна, отпорност на несреќа, флексибилност, преносливост и складирање. Овој детски авион му дозволува на вашето дете да се опушти со пријателите или семејството и да ужива во добро време на отворено. Ако имате какви било прашања во врска со квалитетот на подароците за авиони за играчки, ве молиме слободно контактирајте не. ? Совршен подарок за момчиња -Материјалот на играчките на авионите за 4 -годишни играчки за момчиња е направен од еколошки ABS нетоксичен и безопасен материјал. Тоа е одличен подарок за играчки за деца 4-12 години, за време на празниците, како што се Божиќ, Денот на благодарноста и Денот на Нова Година. ✈ 2 Пакувајте играчка за фрлање авиони-Нашите играчки на авионите како совршени играчки на отворено за деца на возраст од 4-8 години со 2 различни бои на фрлач на авиони за деца 8-12, сина и портокалова боја. Децата можат да фрлаат авиони со рака или да ги отпуштат од фрлачи и да уживаат во забавата на авионите што летаат низ небото. Децата можат да го спуштат ТВ-далечинскиот управувач, да одат во природа и да уживаат во забавата на авионот на отворено. Адитативно, може да се користи како играчка со топка за пиштоли за пиштоли и цели што пукаат во Парктице, тоа е најдобриот пиштол за играчки за момчиња 8- 12. ? 2 режими на летање - Првиот е паралелен лет, а вториот е ротационен лет. Постојат две дупки во опашката на едриличарот од пена. Опашката на опашката е инсталирана во дупките и играчките за фрлање на супер авиони со пена за момчиња ќе летаат во режим на ротација. Перките на опашката се монтираат во дупките подолу, а авионот ќе лета во паралелен режим. ? Лесно за склопување - Оваа играчка со авион за 3 годишно е лесно да се соберат.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат