.

.

Американски трендови Детска термичка долна облека Поставете ултра меки деца долги nsонс поставува мали слоеви на мали деца за момчиња девојчиња

Американски трендови Детска термичка долна облека Поставете ултра меки деца долги nsонс поставува мали слоеви на мали деца

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

62% акрилик 28% вискоза 10% спандекс Еластично затворање. Само миење на рацете. Материјал : Долна облека за деца, изработена од високо квалитетни памучни и мазни акрилни влакна, се грижи за нежната кожа на слатки деца. Овие термили за мали деца користеле истегнати материјали совршени за девојчиња и момчиња. Меки и удобни : Детските термички комплети се за разлика од традиционалната памучна долга долна облека може да ја оштетат кожата на вашето бебе, ние користиме помеки материјали за да ја заштитиме удобноста на кожата на вашето бебе во зима. Карактеристики : За безбедноста на вашето дете, комплетите за спиење на памук секогаш треба да се вклопуваат. Облеката за лабава фитинг е со поголема веројатност да запали. Термали на мали деца Дизајнирани користат еластична ткаенина за да се спречат аглите на облеката да се тркалаат или да паднат. Основни слоеви : основен слој поставен со мека ткаенина и лесен дизајн кој е погоден за зимски активности во затворено и надворешно, како што се џогирање на отворено, забава во затворен простор.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат