.

.

Опуштете се со мелодии затемнување на очите за спиење, памучна маска за спиење кај жени мажи, прилагодливо капаче за очи со торбичка со ткаенина за патување - сива

Опуштете се со мелодии затемнување на очите за спиење, памучна маска за спиење кај жени мажи, прилагодливо капаче за очи со торбичка

DEN 127.84
Залиха
Достапно за нарачка

Ултра мек и без притисок Блокира светлина за ден и ноќ. Целосно прилагодливата лента одговара на целата големина. Преносна лента за вртење и лесно носење. Ултра мека и без притисок : Нашата маска за спиење е изработена од пријателски за кожата и свилен мек материјал, неверојатно е удобен, лесен и мек. Значи, скоро едвај забележувате дека го носите. Маската за очи ми се обвиткува околу главата и се вклопува во заби и воопшто не се движи во текот на ноќта. Одлично за фрлање, вртење на страничен сон, лесни заспани. ? Зафат на Ноес. Комплетно прилагодливата лента одговара на целата големина : Удобната маска за очи за спиење е едно долго парче со скриено прицврстување на Velcro, целосно е прилагодлива што и да е потребна големина и нема да ја плетка вашата коса. Нема светлина, без затегнати коса, нема проблеми со обетки. Преносна лента за вртење и лесно носење : Маската за очи има лента за вртење што можете да ја користите за да ја превртите маската во мал простор и да го направите преносен за носење наоколу. ? Ако имате проблем за овој производ, не двоумете се да не контактирате, ние ќе се обидеме да го решиме. Ултра мека и без притисок : Нашата маска за спиење е изработена од пријателски за кожата и свилен мек материјал, неверојатно е удобен, лесен и мек. Значи, скоро едвај забележувате дека го носите. Маската за очи ми се обвиткува околу главата и се вклопува во заби и воопшто не се движи во текот на ноќта. Одлично за фрлање, вртење на страничен сон, лесни заспани. ? Зафат на Ноес. Комплетно прилагодливата лента одговара на целата големина : Удобната маска за очи за спиење е едно долго парче со скриено прицврстување на Velcro, целосно е прилагодлива што и да е потребна големина и нема да ја плетка вашата коса.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат