.

.

Бебе кукла постелнина пријатна кадифен фудбалски спортови Примарен сет за постелнина за дете, топла розова

Бебе кукла постелнина пријатна кадифен фудбалски спортови Примарен сет за постелнина за дете, топла розова

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Кадифен Комплетот вклучува удобност, лист и перница срам. Одговара на повеќето стандардни кревети за мали деца. Елегантен додаток на која било расадник. Машина за перење. Комплетот вклучува удобност, лист и перница срам. Одговара на повеќето стандардни кревети за мали деца. Елегантен додаток на која било расадник. Машина за перење. Вашето дете ќе има добар ноќен сон со постелнина за бебиња кукли пријатни кадифен фудбалски спортови примарни бои за постелнина за мали деца. Сетот вклучува утешител, вграден лист и срам за перници. Утехот е направен од 100% полиестер, листот е 65% поли/35% памук.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат