.

.

Смешна маичка за баба за баба, моите деца ме обвинуваат дека имам омилена детска кошула жени обични графички мета смешни врвови

Смешна маичка за баба за баба, моите деца ме обвинуваат дека имам омилена детска кошула жени обични графички мета смешни врвови

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Памучна кошула Мешавина од памук. Повлечете го затворањето. Машина за миење. Меки материјал : Мешавина од памук, ткаенината е супер мека, дише, пријателска за кожата, одличен квалитет, многу удобно за жените девојчиња и дама да носат. Симпатична графичка : Моите деца ме обвинуваат дека имам омилена детска мама буква, печатена кошула, сестрински графички врвови со кратки ракави, смешни врвови на типови, необична кошула за подароци, врат на екипажот, основен, удобен, секојдневен дизајн со краток ракав. Совпаѓање : Beе биде совршено да се спарите со шорцеви, хеланки или фармерки за обичен, но трендовски изглед да одат на шопинг, на отворено, работа, забава, празници, училиште, итн., Погоден за пролет, лето, есен или зима. Големина : Ве молиме, проверете ја табелата со големина на левата слика и да ја изберете вашата вистинска големина. Оваа кошула е азиска големина и обично е помала од големината на САД, предлагаме да изберете една големина за да ја направите ела за вас повеќе лабава и удобна. Време на испорака : Обично ќе бидат потребни 10-18 дена за да стигнат до вас. Било какви проблеми или прашања Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот со нашите најдобри. Тоа е најдобар подарок за тетки, мајки, пријатели, наставници, сестри, медицинска сестра, баба за сите празници како што се годишнина, роденден, дипломирање, ден на вinesубените, Велигден, ден на мајки, благодарници на Ноќта на вештерките или Божиќ. Мешавина од памук. Повлечете го затворањето. Машина за миење. Меки материјал : Мешавина од памук, ткаенината е супер мека, дише, пријателска за кожата, одличен квалитет, многу удобно за жените девојчиња и дама да носат. Симпатична графичка : Моите деца ме обвинуваат дека имам омилена детска мама буква, печатена кошула, сестрински графички врвови со кратки ракави, смешни врвови на типови, необична кошула за подароци, врат на екипажот, основен, удобен, секојдневен дизајн со краток ракав. Совпаѓање : Beе биде совршено да се спарите со шорцеви, хеланки или фармерки за обичен, но трендовски изглед да одат на шопинг, на отворено, работа, забава, празници, училиште, итн., Погоден за пролет, лето, есен или зима. Големина : Ве молиме, проверете ја табелата со големина на левата слика и да ја изберете вашата вистинска големина. Оваа кошула е азиска големина и обично е помала од големината на САД, предлагаме да изберете една големина за да ја направите ела за вас повеќе лабава и удобна. Време на испорака : Обично ќе бидат потребни 10-18 дена за да стигнат до вас. Било какви проблеми или прашања Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот со нашите најдобри.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат