.

.

Womenените бени капи Зимски нараквици, меки плетени топло капаче и нараквици, капаче од дама, дама, капачиња за бени за жени млади девојки

Womenените бени капи Зимски нараквици, меки плетени топло капаче и нараквици, капаче од дама, дама, капачиња за бени за жени млади девојки

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

100% увезена акрилна киселина Еластично затворање. Womenените плетени капачиња од грав е направено од 100% материјали со висока оценка на Ченил. Тоа е многу меко и удобно. Одлично се вклопува за кадрава коса, права коса или природна коса. Издржлива, дише, пријателска за кожата и добра еластичност. За топлина и совршена заштита на главата! погоден за зима!. Мерења на капа : околу 22 "обем на главата. Многу е густ, останува топло и стилски цел ден! Една големина најмногу се вклопува. Добра еластичност и квалитет. Без оглед на големината на главата или лудата фризура, оваа термичка капа ќе се протега за да ве вклопи . Womenените бени капи, зимска топла капа и сјај. Модерен уникатен дизајн! Убава шема на плетење, исклучителен занает. Нашите ракавици за бенеи капи се топли, ја одржуваат температурата заклучена и се спротивставува на студената зима. Совршен зимски подарок! се многу бои за избор. Погодни за какви било дневни активности за носење и зима на отворено, забави, родендени, фотографија, како одење на вашето куче, трчање, возење велосипед, кампување, скијање, лизгање, санка, патување, пешачење и така натаму.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат