.

.

Дами моден летен лак цветни ткаенини со клинови, отворени пети сандали црни клинови сандали за жени со големина 10

Дами моден летен лак цветни ткаенини со клинови, отворени пети сандали црни клинови сандали за жени со големина 10

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Женски сандали Пол : Womenените, Девојчето материјал : Материјал за крпа од крпа : Rumber Scenes : Внатрешен и на отворено, мода, леизорско стил : принцеза, обичен, стил на симплет : Висок стил на отворено : Вид на венчавки : Слип Оншос Висока : 8,5 см/3,34 "платформа : 4см/1,57" Пакет : 1 пар жени чевли (без вклучување на чевли) Белешка : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн, предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат