.

.

Удобна меморија од пена со авион воз со перница за перници за пица розова, поддршка и удобна поддршка за перница за глава на вратот, перница за патувања за спиење и д

Удобна меморија од пена со авион воз со перница за перници за пица розова, поддршка и удобна поддршка за перница за глава на

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Table ткаенина што може да се појави во облик на вратот во форма на вратот е изработена од мека полиестерска ткаенина, која е доказ за пот, дише, удобно и не-опаѓање Има добро чувство и допир. Богат дизајн со убава боја, не грижете се за алергии. 【Удобна поддршка】 Удобна и дишечка мемориска пена, бавно враќање, не е лесен за пропаѓање. Дизајнот на кривата во облик на U совршено одговара на вратот и главата, ја спречува главата да се навалува напред, да го перница телото и да ги ублажува болните точки на притисок. Поддршката на вратот од сите правци што ќе ги изберете, наоѓањето удобна и соодветна позиција никогаш не било полесно. 【Средна големина】 30 x 30 x 10 cm, 11,8 x 11,8 x 3,9 инчи. Погоден е за тинејџери, мажи и жени. Сокриениот патент и перницата се машини што се перат, така што секогаш можете да добиете свежа и чиста перница за време на патувањето. Нема тврда пластика и јажиња за да се навлезат. 【Подарок за вратот】 Секој треба да има перница во облик на U погодна за олеснување на замор на грлото на матката, а да не ги спомнувам нашите перници за патувања, исто така, додаваат стилски, нов дизајн за печатење. Роденден, Денот на вineубените, Денот на мајката, Денот на таткото, свадбата, дипломирањето. Одличен подарок за додатоци за патувања за церемонијата. Совршен придружник за луѓе кои патуваат со авион, автомобил, воз, автобус, итн. 【Одлична услуга】 Нашите перници се исто толку удобни на софата или на креветот! Ако сметате дека оваа перница ве прави непријатни, ве молиме слободно контактирајте не за помош. Нова година и Божиќ доаѓаат, подгответе пријатно изненадување за семејството и пријателите. Ќе биде доставена до вашата врата за околу 20 дена. Table ткаенина што може да се појави во облик на вратот во форма на вратот е изработена од мека полиестерска ткаенина, која е доказ за пот, дише, удобно и не-опаѓање. Има добро чувство и допир. Богат дизајн со убава боја, не грижете се за алергии. 【Удобна поддршка】 Удобна и дишечка мемориска пена, бавно враќање, не е лесен за пропаѓање. Дизајнот на кривата во облик на U совршено одговара на вратот и главата, ја спречува главата да се навалува напред, да го перница телото и да ги ублажува болните точки на притисок. Поддршката на вратот од сите правци што ќе ги изберете, наоѓањето удобна и соодветна позиција никогаш не било полесно. 【Средна големина】 30 x 30 x 10 cm, 11,8 x 11,8 x 3,9 инчи. Погоден е за тинејџери, мажи и жени. Сокриениот патент и перницата се машини што се перат, така што секогаш можете да добиете свежа и чиста перница за време на патувањето. Нема тврда пластика и јажиња за да се навлезат. 【Подарок за вратот】 Секој треба да има перница во облик на U погодна за олеснување на замор на грлото на матката, а да не ги спомнувам нашите перници за патувања, исто така, додаваат стилски, нов дизајн за печатење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат