.

.

Широк капаче за сонце за мажи/жени, UPF 50+ водоотпорна корпа капа УВ заштита, капа за риболов за пешачење за пешачење

Широк капаче за сонце за мажи/жени, UPF 50+ водоотпорна корпа капа УВ заштита, капа за риболов за пешачење за пешачење

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

100% најлон Затворање на влечење. Сонцето и свеж воздух има многу придобивки и треба да уживаме да бидеме на отворено, но треба да бидеме свесни и да се заштитиме. Без разлика дали риболов, пешачење, кампување, одење на плажа, градинарство и многу повеќе, оваа капа од широко распространетост на широко распространетоста ќе ве задржи заштитени од штетните зраци на УВА и УВБ. Убавото широко распространетост ќе ги избегне сончевите зраци на главата, лицето, ушите и вратот, нема грижи под сонцето!. Одлично за повеќето редовни дневни и активности на отворено, особено како риболов, пешачење, кампување, градинарство, лов, истражување на отворено, мекобол, голф. Може да се користи како капа на буни, риболов капа, капа од сафари, капа за голф и капа за корпи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат