.

.

Cal Lighting BO-3040TB BRESSO FLUTED стаклена маса за ламба со сенка на тапан, четкан челик/стакло

Cal Lighting BO-3040TB BRESSO FLUTED стаклена маса за ламба со сенка на тапан, четкан челик/стакло

DEN 598.08
Залиха
Достапно за нарачка

Издржлива стаклена конструкција Флејт стакло дизајн. Прекинувач за три патни пати. Вклучена е издржлива сенка на тврдоглави постелнини. Пондерирана основа за додадена стабилност. Издржлива стаклена конструкција. Флејт стакло дизајн. Прекинувач за три патни пати. Вклучена е издржлива сенка на тврдоглави постелнини. Пондерирана основа за додадена стабилност. Комбинирајќи метален и кристален материјал, овој прекрасен сет на ламба за преодна маса е на врвот со висока сенка на ткаенината. Се одликува со флуидно чисто стакло тело со ограничување на мазни метални акценти. Со чисти линии и неутрални бои, оваа ламба е сигурно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат